Skrzatusz: Nocne Czuwanie Młodzieżowe

17.11.2017 r. (piątek) w Skrzatuszu odbędzie się Nocne Czuwanie Młodzieżowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 21.00, a zakończy o godz. 4.00. Gościnnie czuwanie poprowadzi o. Łukasz Buksa franciszkanin z Krakowa, muzyk i duszpasterz młodzieży. W programie konferencja, adoracja, Eucharystia i wspólny posiłek. 

Koszalin: Msza święta dla singli

18.11.2017 r. o godz. 19.00 w kaplicy Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie odbędzie się druga Msza święta dla singli. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które chcą wspólnie modlić się o przyszłych mężów i żony. Msze święte w tej intencji sprawowane będą w Domu Miłosierdzia Bożego w każdą trzecią sobotę miesiąca.

Koszalin: Winnica Racheli

W naszej diecezji, powstała Wspólnota Winnicy Racheli. Jej program skierowany jest do osób dotkniętych syndromem poaborcyjnym. Jedną z form pracy wspólnoty są rekolekcje weekendowe. Najbliższe rekolekcje odbędą się w dniach 17-19.11.2017 w Koszalinie (CEF).

Kontakt: e-mail: rachel.koszalin@wp.pl, nr. tel: 517 042 230, Facebook: Winnica Racheli – Koszalin

Koszalin: Weekend dla małżeństw

W dniach 17-19.11.2017 r. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się weekend dla małżeństw. Spotkania Małżeńskie mają na celu pogłębienie, odnowienie, oraz odbudowanie miłości małżeńskiej. Prowadzone są w duchu dialogu męża i żony. Przeznaczone dla wszystkich, bez względu na staż małżeński, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających różnego rodzaju kryzysy małżeńskie.

Zgłoszenia: tel. 600984248 lub e-mail: mtell@op.pl

Więcej inf. i świadectwa uczestników na: www.spotkaniamalzenskie.pl