Skrzatusz: Diecezjalne Czuwanie Młodych

16.09.2017 r. (sobota) w skrzatuskim sanktuarium odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych.

Program:
13.00 wniesienie Piety, powitanie przez bpa Edwarda Dajczaka
13.15 koncert ewangelizacyjny – Full Power Spirit i goście
14.45 „Godzina Maryi” – konferencja, świadectwo i uwielbienie śpiewem (Diakonia Muzyczna)
16.00 przerwa na ciepły posiłek, czas dla bliźniego, możliwość prywatnej modlitwy w Sanktuarium
17.30 gromadzenie się w namiocie (Diakonia Muzyczna)
18.00 „Staję Twoim ziarnem” – celebracja sakramentu pokuty i adoracja Najświętszego Sakramentu
20.00 „Dotyk Jezusa” – uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem bpa Edwarda Dajczaka zakończona radosnym uwielbieniem

Źródło: http://koszalin.gosc.pl/doc/4093118.Diecezjalne-Czuwanie-Mlodych-w-Skrzatuszu

Lipie: Rekolekcje dla dziewcząt

W dniach 1-3.09.2017 r. w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu odbędą się rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt (szkoły ponadgimnazjalne i starsze).

Prowadzący: ks. Arkadiusz Korwin-Gronkowski.

Rozpoczęcie: piątek o godz. 18.00, zakończenie: niedziela ok. godz. 13.00.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: s. Monika Grabek, mgrabek@koszalin.oaza.pl, tel. 608 693 143 oraz s. Natalii Frączek nafr@wp.pl, tel. 784 782 265.

Św. Góra Polanowska: XVI Regionalna Pielgrzymka Trzeźwości

27.08.2017 r. (niedziela) odbędzie się XVI Regionalna Pielgrzymka Trzeźwości na Święta Górę Polanowską.

Plan:

godz. 14.00 – rozpoczęcie spotkania – kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Polanowie, pielgrzymowanie

godz. 15.00 – Msza św. w pustelni na szczycie Świętej Góry Polanowskiej. Następnie posiłek, mityng AA, spotkania parafialnych apostolatów trzeźwości.

Więcej: http://koszalin.gosc.pl/doc/4060177.Regionalna-Pielgrzymka-Trzezwosci

Ewangelizacja Małżeństw

20.08.2017 r. rusza nowa inicjatywa ewangelizacyjna Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie. Do poszczególnych parafii będą przyjeżdżać małżeństwa, które chcą się dzielić swoim doświadczeniem życia z Jezusem i tym jak On uratował ich związek. Pary będą dawać świadectwo na każdej Mszy świętej, a po południu spotkają się z małżeństwami z parafii.

Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce w parafii Zarańsko.

Czaplinek: Wieczór Uwielbienia

19.08.2017 r. (czwartek) w amfiteatrze w Czaplinku odbędzie się Chrześcijański Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się Mszą świętą o godz. 17.00.

Wystąpią: Katolicki Zespół Uwielbienia „Król Dawid” działający przy parafii oo. salezjanów pw. „Trójcy Świętej” w Czaplinku, Diakonia muzyczna „Płomień Ducha”, Diakonia muzyczna „Tyle dobrego”, Schola Młodzieżowa z parafii pw. Świętego Mikołaja w Wałczu oraz schola młodzieżowa z parafii pw. Świętej Trójcy w Czaplinku.