Koszalin: Koronka na ulicy

28.09.2020 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 po raz kolejny Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie włączy się w inicjatywę „Koronka na ulicach miast świata”. Modlitwa odbędzie się przy koszalińskim Domu (od strony skrzyżowanie al.Monte Cassino i ul. Młyńskiej) oraz w innych miejscach naszego miasta.

Koszalin: Niedziela Bożego Miłosierdzia

18.04.2020 r. (sobota) o godz. 20.30 modlitwą różańcową w kaplicy Domu Miłosierdzia Bożego rozpocznie się czuwanie przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia.

19.04.2020 r. (niedziela) o godz. 11.00 odbędzie się uroczysta Msza święta, po niej, do godz. 15.00 w kaplicy Domu będzie czytany „Dzienniczek” św. Faustyny. O godz. 15.00 transmitowana będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia. 

Transmisja online https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/

 

Koszalin: Męski Marsz Różańcowy

Publikujemy wiadomość od organizatorów Męskiego Marszu Różańcowego: 

W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że Męski Marsz Różańcowy zaplanowany na 4 kwietnia 2020 r. odbędzie się. Jednak w innej formie niż dotychczas. Jest to V z pierwszych sobót miesiąca, którą wspólnie odprawiamy, zatem dla tych, którzy byli z nami od początku bardzo ważna.

Proponujemy aby tym razem pozostać w swoich domach, biorąc św. różaniec do ręki pozostając w łączności z Maryją, która połączy nas na wspólnej modlitwie w naszych sercach.

Rozpoczynamy o 14:30 Koronką do Bożego Miłosierdzia ,następnie odmawiamy trzy części różańca:

1.Radosna
2.Bolesna
3.Chwalebna

Następnie ks. Dariusz Wypych odprawi Mszę świętą w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryji i Sercu Jezusa.

Jest możliwość połączyć się we wspólnej modlitwie za pośrednictwem internetu na stronie: https://dommilosierdzia.pl/o-nas/adoracja-on-line/

Jesteśmy przekonani, że jak minie ten zły czas to wyjdziemy z tego jeszcze silniejsi i umocnieni duchowo.
Potraktujmy ten czas jako próbę dla nas wszystkich.

Myślami i sercem jesteśmy z Wami.
Zostańcie z Bogiem !
Organizatorzy :
Robert Pronobis
Marcin Piotrowski
Bogdan Górski
Adam Zgliński