Iskra Bożego Miłosierdzia

28.09.2015 r. (poniedziałek) na całym świecie odbędzie się akcja Iskra Miłosierdzia. O 15:00 wierni wyjdą na ulice, żeby wspólnie modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W naszej diecezji odmawiana będzie w następujących miejscach:

Koszalin: Skrzyżowanie al. Monte Cassino i ul. Miejskiej, modlitwę poprowadzą przedstawiciele Domu Miłosierdzia Bożego

Piła: skrzyżowanie ulic Bohaterów Stalingradu, Dzieci Polskich i Drygasa w okolicy Marketu Biedronka, a także przy skrzyżowaniu ulic Śniadeckich i Wyzwolenia.

Słupsk: Stary Rynek

Świdwin: przy pomniku papieskim na ul. 3 marca

Darłowo

Wałcz: Dolne Miasto – parking przed kościołem p.w. Miłosierdzia Bożego i na skwerze na osiedlu w pobliżu szkoły, Al. Zdobywców Wału Pomorskiego/ul. 12 Lutego – przed dawnym szpitalem, na Placu Wolności, na ul. Kilińszczaków w pobliżu sklepu Pepco, na Placu „W Podkowie”, na ul. Kościuszki przy figurze Matki Bożej, przy rondzie al. Tysiąclecia/ul. Wojska Polskiego, przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego/ul. Budowlanych, przy skrzyżowaniu: ul. Kościuszki/ul. Piłsudskiego, przy rondzie: ul. Kołobrzeska/ul. Nowomiejska, na ul. Kościuszkowców – skwer w pobliżu przychodni, przy skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej/ul. Kolejowej.

Lubno: obok krzyża przy drodze krajowej nr 10

Szwecja

Ostrowiec przed kościołem.

iskra