Koszalin: Rekolekcje Wielkanocne z Kursem na Jezusa (07.04.13)

Koszalin: Rekolekcje Wielkanocne z Kursem na Jezusa (07.04.13)

Wybór Ojca Świętego Franciszka pokazuje nam wszystkim jak bardzo potrzebujemy we współczesnym Kościele otwartości na prowadzenie nas ścieżkami wiary przez Ducha Świętego. Stąd, dokładnie w połowie trwającego Roku Wiary, zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które będzie wielkim świętem wiary. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia 2013 r., rozpoczniemy w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli czterodniowe REKOLEKCJE WIELKANOCNE. Będziemy je przeżywali wraz ze wspólnotą Mocni w Duchu pod przewodnictwem księży jezuitów. Rekolekcję będą także transmitowane przez Dobre Media.

Nie chcemy, aby REKOLEKCJE WIELKANOCNE stały się tylko jednorazowym wydarzeniem, kilkudniowym świętem wiary. Dlatego bezpośrednio po nich zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w KURSIE NA JEZUSA, czyli cotygodniowych seminariach odnowy życia chrześcijańskiego, którym towarzyszyć będą: pogłębiona refleksja dotycząca prawd wiary, świadectwo, modlitwa słowami Pisma Świętego, modlitwa uwielbienia i dziękczynienia. Ufamy, że Kurs na Jezusa pomoże wielu z nas pogłębić osobistą relację z Jezusem przez żywy kontakt ze Słowem Bożym. W programie tych dziesięciotygodniowych spotkań jest codzienna lektura i medytacja Pisma Świętego. Niezwykłym przeżyciem staje się także przygotowanie i odprawienie spowiedzi generalnej oraz odkrycie indywidualnych Bożych darów.

Spotkania KURSU NA JEZUSA będą się odbywały od 15 kwietnia do 24 czerwca, w każdy poniedziałek, w kościele pw. św. Ignacego z Loyoli w Koszalinie, o godz. 18:30.

Drodzy Bracia i Siostry w Roku Wiary, który szczególnie przeżywamy z Matką Bożą Skrzatuską w dwudziestym piątym roku koronacji, zawierzmy wszystkie nasze zamierzenia Niepokalanej Maryi Dziewicy Oblubienicy Ducha Świętego. Prosimy wszystkich o modlitwę, by nasze serca piękniały przez nadchodzące wydarzenia nie siłą i mocą naszą, lecz mocą Ducha Świętego.
Więcej informacji: www.parafiaignacego.pl