Ewangelizacje Miast

Spotkania z Ojcami Enrique i Antonello

Ojcowie Enrique Porcu i Antonello Cadeddu po raz kolejny odwiedzą miasta naszej diecezji. W ramach inicjatywy „Miasto dla Jezusa” organizatorzy zapraszają na spotkanie z misjonarzami z Brazylii. Posługę muzyczną będzie prowadzić Armia Dzieci.

Plan spotkań:

Piła: Hala Widowiskowa, 10.09, 18:00-22:00

Słupsk: Hala Gryfia, 11.09, 18:00-22:00

Koszalin: Hala Widowiskowo Sportowa, 12.09, 18:00-22:00

Uwaga: w każdym z miast odbędzie się też spotkanie o godzinie 10:00, na które szczególnie zaproszone są osoby, które nie mogą być na wieczornym spotkaniu.

W planie spotkania:

-modlitwa, pieśni, katecheza

-adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa wstawiennicza

– EUCHARYSTIA

miasto dla Jezusa mały

Słupsk: „Tramwaj dla Jezusa”

9 i 10 września w tramwaju na ul. Nowobramskiej w Słupsku od 10:00 do 18:00 dyżurować będzie ks. Antoni Zieliński – diecezjalny egzorcysta oraz siostry i bracia ze słupskich wspólnot. Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą porozmawiać, wspólnie się pomodlić lub szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Projekt odbywa się  w ramach diecezjalnej inicjatywy „Miasto dla Jezusa”.

miasto dla Jezusa mały

Słupsk: ewangelizacja „Od drzwi do drzwi” i koncert

7 września (sobota) w ramach inicjatywy „Miasto dla Jezusa” w Słupsku odbędzie się ewangelizacja „Od drzwi do drzwi”. Ewangelizatorzy będą odwiedzać mieszkańców parafii Najświętszego Serca Jezusa głosząc im Żywego Boga.

Wieczorem w hali słupskiej ciepłowni SYDKRAFT będzie miał miejsce koncert znanego chrześcijańskiego rapera Łukasza Bęsia.

miasto dla Jezusa mały

„Miasto dla Jezusa”: Spotkania z p.Szymonem Hołownią

W Koszalinie, Słupsku i Pile odbędą się spotkania z p. Szymonem Hołownią. Zapraszają na nie serdecznie koordynatorzy inicjatywy ewangelizacyjnej „Miasto dla Jezusa”. Hasło przewodnie to: „Po co Kościół”?

6 września:

Koszalin – godz. 9:00-11:00 w kinie „Kryterium” szkoły średnie;

Słupsk – godz. 13:00-15:00 szkoły średnie;

Słupsk – godz.17:30-19:00 spotkanie otwarte w siedzibie „Civitas Christiana”.

8 września:

Koszalin – godz. 20:00 (po Mszy Świętej) spotkanie otwarte w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (katedra).

9 września:

Piła – godz. 9:00-11:00 (szkoły) i 13:00-15:00 (szkoły);

spotkanie otwarte w kościele pw. św. Antoniego (ul. Ludowa 20) godz. 19:00-21:00

miasto dla Jezusa mały

„Miasto dla Jezusa”: Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie

3.09 w ramach inicjatywy „Miasto dla Jezusa” w Koszalinie, Słupsku i Pile będą miały miejsce Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie.

Koszalin: 18:00, kościół pw. Ducha Świętego. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Radosław Siwiński.

Słupsk: 18:30, kościół pw. Św. Rodziny. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Antoni Zieliński – diecezjalny egzorcysta.

Piła: 18:00, kościół pw. św. Rodziny.

miasto dla Jezusa mały

Inauguracja Ewangelizacji Miast w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

INAUGURACJA EWANGELIZACJI MIAST W DIECEZJI KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ: KOSZALIN, PIŁA, SŁUPSK POD HASŁEM „MIASTO DLA JEZUSA”

Oficjalna inauguracja ewangelizacji miast w naszej diecezji będzie miała miejsce w dniu 13 lutego 2013 r. (Środa Popielcowa) o godz. 20.00 w Słupsku w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego. Mszy Świętej będzie przewodniczył biskup diecezjalny Edward Dajczak. W tym dniu biskup diecezjalny obejmie modlitwą całe dzieło ewangelizacyjne miast i skieruje orędzie na świętowanie wiary.

miasto_dla_Jezusa